Pożyczka na dowód

pożyczka na dowód

Dzisiaj istnieje, wiele różnych ofert instytucji pozabankowych, oferujących szybką pożyczkę na dowód bez żadnych zaświadczeń i formalności. Czym jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń? Gdzie, i w jaki sposób da się ją uzyskać? Jaką kwotę pieniędzy gwarantuje pożyczka na dowód? Jakie są terminy, zwrotu środków w większości firm pozabankowych? Jakie są ograniczenia, aby uzyskać kredyt bez zaświadczeń? Przejdziemy do wyjaśnienia wszystkich szczegółów związanych z pożyczkami na dowód bez zaświadczeń.

Sortuj według Czas przyznania Pierwsza za darmo Min. kwota pożyczki Maks. kwota pożyczki Stopa procentowa Maks. dni spłaty Limit wieku
15 minut Tak 500 zł 3000 zł 0.00 % 30 dni 23
15 minut Tak 100 zł 7500 zł 0.00 % 30 dni 20
10 minut Tak 300 zł 5000 zł 0.00 % 30 dni 20
60 minut Nie 1000 zł 10000 zł 8.75 % 730 dni 21
100 minut Nie 100 zł 3000 zł 9.61 % 180 dni 22
120 minut Nie 8000 zł 10000 zł 13.00 % 365 dni 21
15 minut Nie 50 zł 10000 zł 19.8 % 730 dni 18
10 minut Nie 100 zł 5000 zł 11.21 % 90 dni 18
15 minut Nie 1000 zł 10000 zł 4.29 % 730 dni 18
20 minut Nie 100 zł 4000 zł 0.01 % 30 dni 20

Czym jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń?

Pożyczki online, w ciągu ostatnich kilku lat zyskują coraz większą popularność. W internecie można znaleźć ogromną liczbę pozabankowych firm, które gwarantują pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach. Wielu Polaków nadal nie wierzy w to, że jest możliwością, nie wychodząc z domu, otrzymać po 15 minutach, na własne konto bankowe potrzebną kwotę, bez żadnych zaświadczeń i formalności. Na szczęście, jest taka możliwość. Ludzie mogą siedząc w domu wybrać sobie najlepszą ofertę od pożyczkodawcy. Różnorodność firm pozabankowych, dzisiaj na prawdę spełnia potrzeby klientów. Bardzo ważne jest tylko wiedzieć, czym w ogóle jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń, na jakich zasadach to działa, i jakie mogą być nieoczekiwane sytuacje, których lepiej unikać.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest operacją, polegającą na przekazaniu jakiejś pewnej pieniężnej kwoty przez pozabankową instytucję, na konto bankowe lub kartę kredytową pożyczkobiorcy – osoby, która zdecydowała się skorzystać z usług takiej firmy, zgadzając się ze wszelkimi postulatami, zawierając umowę. Główną cechą takiej pożyczki jest to, że klient nie powinien przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, nie musi nawet mówić, w jakim celu potrzebuje pieniądze. Wszystkie szybkie pożyczki przez internet bez zaświadczeń, są regulowane przez polskie prawo – kodeks cywilny państwa.

pożyczka na dowód

Czy warto, wybrać pożyczkę bez zaświadczeń?

Pożyczka online bez zaświadczeń jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy potrzebujemy szybko otrzymać kredyt na nasze konto bankowe, a możliwości pójścia do banku, po prostu nie ma. Może być związane między innymi z historią kredytową, bądź niechęcią czekania na kolejce lub z innych przyczyn. Jakie są główne zalety, pożyczki bez zaświadczeń?

1) Wygoda! Jest to na prawdę dobra oferta dla wszystkich osób, które cenią sobie czas. Nie ma żadnej potrzeby pójścia do banku, stania w kolejkach i rozmawiania z konsultantami, udowadniania własnej wypłacalności, i czekania kilka dni na odpowiedź. Wszystko odbywa się przez internet, co jest na prawdę wygodne. 2) Łatwość procesu. Pożyczka bez zaświadczeń bazuje się na kilku bardzo łatwych krokach. Nie są potrzebne żadne dokumenty, oprócz dowodu osobistego. Jest to minimum formalności. 3) Szybkość procesu. Czas, to pieniądz. Klientom zawsze, zależy na czasie. W większości przypadków, proces ten trwa mniej więcej 15 minut. Jest bardzo ważnym elementem, pożyczki na dowód online.

Jaką kwotę może otrzymać klient, wybierając pożyczkę na dowód online? Jakie są, terminy zwrotu pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń ma wiele różnych zalet, ale, niestety, maksymalna możliwa kwota, na którą można liczyć, jest zawsze ograniczona. W przypadku pierwszej pożyczki ta suma, będzie nie więcej 500 – 2000 złotych, na 7-15 dni. Jeżeli potrzebna jest mała kwota, to można liczyć nawet na pożyczkę na dowód za darmo (bez prowizji). Suma będzie nie większa niż 200-500 złotych, okres czasu w takim przypadku też będzie ograniczony do 7-10 dni, ale warto pamiętać, że jest za darmo i nie trzeba płacić odsetki. Jeżeli klient skorzysta, z oferty po raz kolejny w tej samej firmie, maksymalna dostępna kwota kredytu na dowód online wzrośnie do 4000 – 5000 złotych, na 30-35 dni. Taki kredyt na dowód online może, otrzymać osoba pełnoletnia od 18 do 65 roku życia. Wszystkie warunki zależą od firmy pozabankowej, ale w większości firm są mniej więcej, takie sumy i terminy jak dla pożyczki na dowód. Wiadomo, że w przypadku, kiedy klient ma możliwość udowodnić własne dochody i potrzebuje pieniądzy na dłuższy okres czasu, ma też taką możliwość, tylko trzeba będzie wypełnić więcej formalności.

kredyt na dowódJakie są ograniczenia, dla uzyskania kredytu na dowód?

Aby otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń, też trzeba spełnić pewne warunki. Nie jest ich zbyt dużo, i właśnie to jest główną przyczyną popularności, takiej usługi jak kredyt na dowód. Jak już było zaznaczone wcześniej, trzeba być osobą pełnoletnią tzn. Mieć ukończone 18 lat. Niektóre firmy, pozabankowe wymagają co najmniej 19-20 lat. Górny limit wiekowy, też jest zawsze zaznaczony. Zazwyczaj to jest 65-75 lat.

Drugim podstawowym warunkiem, jest posiadanie dowodu osobistego i polskiego obywatelstwa.

Trzeci obowiązkowy warunek – posiadanie konta bankowego. Bez tego, nie da się otrzymać pożyczki na dowód online. Pożyczkodawca potrzebuje konto, aby przystąpić do weryfikacyji – przelew (od 1 grosza), wysłać na konto bankowe instytucji, z której chcemy pożyczyć pieniądze.

Następnym warunkiem, jest posiadanie telefonu komórkowego. Jest to potrzebne, do weryfikacji lub sms-potwierdzenia.

Jak widać, lista wymaganych dokumentów jest krótka. To właśnie jest główną, pozytywną zaletą pożyczki online. Siedząc w domu, można otrzymać od firmy pozabankowej potrzebne nam pieniądze. Nie trzeba, mieć żadnych zaświadczeń o dochodach. Ale czy są jakieś wady? O tym dalej..

Na co trzeba zwrócić uwagę, przed złożeniem wniosku o pożyczkę na dowód?

Pożyczka bez zaświadczeń ma dużo zalet, ale są i wady. Jedną z najważniejszych wad jest cena takiej usługi – czasami są bardzo wysokie odsetki. Oprócz tego, maksymalna dostępna kwota nie jest zbyt duża, a okres czasu jest najczęściej bardzo krótki. Na co warto zwracać uwagę?

◉ Warto dokładnie zapoznać się z firmą. Jeżeli jest coś niezrozumiałe w umowie, warto o to, odrazu dopytać. Wszystko powinno być jasno określone. ◉ Zawsze trzeba sprawdzać firmę. Analiza ta powinna być zrealizowana własnoręcznie. Przeczytanie opinie innych klient, którzy korzystali z takich usług. Najlepiej wybrać firmę, z której już kiedyś skorzystał ktoś ze znajomych. ◉ Warto pożyczać tyle pieniędzy, ile na pewno da się zwrócić w czasie. Jeżeli, weźmiemy za dużo i przekroczymy termin, kara pożyczki na dowód bez zaświadczeń może być bardzo wysoka, gdyż firmy pozabankowe boją się stracić pieniędzy, dlatego też robią duże kary i wysokie odsetki, za każdy dzień zwłoki – przekraczanie terminu.

pożyczka bez zaświadczeń

Najlepszą radą, będzie analiza własnej sytuacji finansowej. Trzeba mieć 100% pewność, że jesteśmy w stanie oddać z powrotem całą sumę, w określonym terminie. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest bardzo dobrą ofertą dla klientów, która nie wymaga wypełnienia dużej ilości formalności, ale kary za niespełnienie warunków, czasami są naprawdę poważne. O tym warto pamiętać.