Pożyczka dla bezrobotnych

pożyczka bez dochodów

We współczesnym świecie, istnieje wiele różnych propozycji od firm pozabankowych, które mają do zaoferowania pożyczki online dla różnych grup społecznych: od studentów do zadłużonych osób. Jak faktycznie wygląda sytuacja z osobami bezrobotnymi? Czy takie osoby mają możliwość otrzymania pieniędzy? Gdzie, i w jaki sposób bezrobotna osoba może szukać pomocy? Jakie są wady pożyczek dla bezrobotnych? Czy warto kilka razy przemyśleć decyzje, przed złożeniem wniosku o pożyczkę dla bezrobotnych? Sprobujemy jak najbardziej szczegółowo pomóc zrozumieć wszystkie zagadnienia związane z pożyczkami dla bezrobotnych. Zaczynamy..

Sortuj według Czas przyznania Pierwsza za darmo Min. kwota pożyczki Maks. kwota pożyczki Stopa procentowa Maks. dni spłaty Limit wieku
15 minut Tak 500 zł 3000 zł 0.00 % 30 dni 23
15 minut Tak 100 zł 7500 zł 0.00 % 30 dni 20
10 minut Tak 300 zł 5000 zł 0.00 % 30 dni 20
60 minut Nie 1000 zł 10000 zł 8.75 % 730 dni 21
100 minut Nie 100 zł 3000 zł 9.61 % 180 dni 22
120 minut Nie 8000 zł 10000 zł 13.00 % 365 dni 21
15 minut Nie 50 zł 10000 zł 19.8 % 730 dni 18
10 minut Nie 100 zł 5000 zł 11.21 % 90 dni 18
15 minut Nie 1000 zł 10000 zł 4.29 % 730 dni 18
20 minut Nie 100 zł 4000 zł 0.01 % 30 dni 20

Pożyczka dla bezrobotnych – co to jest, i jak to działa?

Dzisiaj, nie da się nikogo zadziwić pożyczką online. Wszyscy ludzie już wiedzą, że przekazanie pieniężnych kwot jest bardzo szybkim, łatwym i popularnym procesem, który charakteryzuję się swoją różnorodnością i możliwością otrzymania potrzebnej pieniężnej kwoty, nie wychodząc z domu, i nie trzeba wypełniać ogromnej ilości bankowych formalności. Z każdym rokiem, powstaje coraz więcej i więcej firm pozabankowych, które rozumieją sytuacje wszystkich grup społecznych, oferując klientom najkorzystniejsze możliwości otrzymania kredytów, pożyczek, chwilówek i tak dalej. To w ogóle nie dziwi, bo w większości przypadków na tym się dużo zarabia. Najlepszymi klientami dla takich firm są osoby, które nie mogą prosić o pomóc w bankach. Są to: studenci, ludzie z negatywną historią kredytową lub osoby bezrobotne. Do dyspozycji takich osób są oferowane pożyczki, które mają bardzo specyficzne umowy, nie na korzyść klientów. W ten sposób pożyczka dla bezrobotnych osób jest scharakteryzowana bardzo wysoką ceną (prowizją), krótkim terminem zwrotu środków i niewielką maksymalną kwotą. I to jeszcze nie wszystko – większość pożyczkodawców potrzebuje od klientów jakiegokolwiek dochodu. Nie musi to być zwykła praca – wystarczy mieć umowę : zlecenie lub umowę o dzieło, mogą to również być dochody w formie renty lub zasiłku, u studentów zaletą będzie posiadanie stypendiów. W przypadku mniejszych kwot (do 1 000 złotych), na krótki okres czasu większość firm pozabankowych nie potrzebuje żadnych potwierdzeń lub zaświadczeń, zdarzają się przypadki, że niektórzy pożyczkodawcy proszą o wyciąg z bankowego konta, z ostatnich kilku miesięcy.

pożyczka dla bezrobotnych  Można podsumować, że pożyczka bez dochodów jest całkiem możliwa, i nawet bezrobotna osoba ma szanse, na otrzymanie wymarzonej pożyczki. Eksperci twierdzą, że lepiej zawsze od razu zaznaczyć we wniosku, że jest się osobą bezrobotną, i potrzebuje się pożyczki dla bezrobotnych, bo ukrywanie tej informacji może spowodować złe skutki. Firmy mogą, porównać to do falsyfikacji danych osobistych, i wtedy ciężko będzie dostać pożyczkę bez dochodów, nawet w innych firmach. Pożyczka dla bezrobotnych wyróżniają się od zwykłej pożyczki tylko tym, że dodatkowo jest sprawdzona informacja wypłacalności klienta.

Pożyczki dla bezrobotnych bez BIK ?.. Kredyt na firmę?

Osoba, która nie ma stałej pracy, również nie będzie mieć problemów z pożyczkami bez BIK. Pożyczki bez BIK są przewidziane dla osób ze złą historią kredytową, tylko maksymalna kwota tutaj, też będzie skutecznie obniżona. W jakimś sensie nowością dla Polski są pożyczki dla bezrobotnych klientów, którzy mają chęć otworzyć własny biznes. Kredyt takiego rodzaju, dla nowo utworzonych firm może sięgnąć nawet, więcej niż 10 000 złotych. Jeżeli jest potrzeba, pożyczyć większą sumę, kredyt musi być rejestrowany na 2 lub więcej osób, które zgodzą się do założenia własnej nieruchomości. Takie pożyczki dla bezrobotnych, z założeniem własnego majątku są teraz bardzo popularne, bo firmy pozabankowe podejmują mniejsze ryzyko, a klienci mogą otrzymać pieniądze na własny start-up, czyli otworzenie własnej firmy lub biznesu.

Kiedy, i czy warto pomyśleć o pożyczce dla bezrobotnych?

W większości przypadków ludzie zaczynają myśleć o pożyczkach online w takich sytuacjach, kiedy do banku nie mają sensu iść. Są to po prostu klienci, którzy nie dopasują się do bankowych warunków: studenci, osoby bezrobotne, zadłużone lub pojawiające się w negatywnym świetle na liście BIK. Dla każdego z tych klientów, są różne rodzaje kredytów i warunków ich otrzymania. Wybierając sobie rodzaj kredytu, warto pomyśleć o własnej sytuacji, i pod te warunki, wybierać sobie rodzaj pożyczki. Jeżeli osoba, na przykład nie ma pracy, to nie ma sensu myśleć o innych rodzajach kredytu, bo i tak taki klient jest zobowiązany wpisać informację o miejscu zatrudnienia i dochodach. Jeżeli osoba nie ma ani pracy, ani dochodów, to jest bardzo trudno, i można otrzymać tylko pożyczkę bez zdolności kredytowej z bardzo małą maksymalną kwotą, do 1 000 złotych maksymalnie na tydzień. W przypadku, gdy osoba ma jakieś dochody, umowę o zlecenie, rentę lub zaczyna własny biznes – w takiej sytuacji już może oczekiwać pozytywnego rozpatrzenia wniosku o nadanie pożyczki. Wszystko zależy, od indywidualnego przypadku. Jeżeli są, chociaż jakiekolwiek dochody, większość firm pozabankowych zaoferują pierwszą pożyczkę od 1 000 do 5 000 złotych na 7-15 dni. Kolejnym razem uda nam się otrzymać do 10 000 złotych na 30-35 dni. W przypadku pożyczki bez dochodów dla otworzenia własnej firmy z założeniem nieruchomości, ta suma może sięgać do 200 000 złotych nawet na okres 2 – 3 lat. Ale, z prośbą o taką pożyczkę lepiej zwrócić się do banku. Nawet gdy klient ma złą historię kredytową, i figuruje w BIK, z założeniem nieruchomości banki raczej, dadzą pozytywną odpowiedź na taki kredytowy wniosek.

pożyczka bez dochodów  Kiedy chcemy, otrzymać pożyczki bez dochodów wystarczy być osobą pełnoletnią, mieć najlepiej od 20 do 65 lat, mieć dowód osobisty (PESEL) i polskie obywatelstwo. Oprócz tego, na pewno będzie wymagane konto bankowe zarejestrowane na pożyczkobiorcę (nie wspólne konto) dla weryfikacji dochodów (czasami jest wymagane zaświadczenie z banku z historią konta za ostatnie kilka miesięcy). Radzę – najlepiej założyć sobie konto w dobrym popularnym banku, który pozwala robić szybkie przelewy przydatne w ostatni dzień zwrotu pieniędzy pożyczkodawcy. Może być potrzebny numer komórkowy dla weryfikacji – sms .

Warto, dobrze przemyśleć decyzję o pożyczce dla bezrobotnych, lub pożyczce bez dochodów?

W przypadku pożyczki bez dochodów, kiedy osoba nie ma pracy, ma złą historię kredytową i potrzebuję pożyczki, trzeba będzie zapłacić za to niemałą sumę. Jest taka pożyczka możliwa, ale kwota będzie do 1 000 – 2 000 złotych, a maksymalny okres czasu na spłatę, będzie ograniczony do 7-10 dni, w zależności od pozabankowej firmy. Jeżeli klient ma, chociaż jakieś dochody i potrzebuje pożyczki dla bezrobotnych, sytuacja jest trochę lepszą, maksymalna kwota zwiększy się do 5 000 – 10 000 złotych, okres spłaty do 30-35 dni, ale za to trzeba będzie zapłacić dużo, a kara za przekroczenie terminu będzie kosmiczna, bo pożyczkodawca świadomie ponosi ryzyko.. Więc warto kilka razy się zastanowić, zanim podejmiemy próbę ubiegania się o pożyczkę. Może są inne wyjścia, na przykład, poprosić o pomóc kogoś ze znajomych, bo konsekwencje pożyczek bez dochodów czasami są bardzo niekorzystne…

pozyczki bez zdolnosci kredytowej